Przeprowadzka bez zgody ojca dziecka

Kobieta 23

Przeprowadzka bez zgody ojca dziecka

Postautor: Kobieta 23 » 24 wrz 2015, o 15:40

Z moim byłym partnerem nie jesteśmy razem od prawie roku. Zaznaczam że nigdy nie byliśmy małżeństwem,aczkolwiek mamy wspólnie czteroletnią córke.Były partner nie łoży na dziecko,i nie ma zasądzonych alimentów ponieważ próbowałam uzyskać pieniądze polubownie... Chciałabym się dowiedzieć czy mogę się wyprowadzić z córką bez jego zgody i podawania adresu,i urwać z nim całkowicie kontakt? Ponieważ jego relacje z córką są na zasadzie (kiedy mu sie przypomni,i ja pozwole mu wziąć córkę to weźmie,jak nie to nie..) bardzo ingeruje w to jego matka chodzi o to ze ona chce ją zabierać tylko po to zeby mi robic na złość i przy okazji ją buntowac przeciwko mnie,bo jej synkowi cóka jest obojetna...Czy ona ma jakies prawa do mojej córki?Czy ma prawo się z nia widywac,?
Prosze o szybko odpowiedz..
Z góry dziękuję.

keyzien
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka bez zgody ojca dziecka

Postautor: keyzien » 25 wrz 2015, o 13:55

Oczywiście że ojciec ma prawo do roszczeń w takim przypadku. Ważne jest tutaj pytanie czy podejmie się takich działań, chociażby za namową własnej matki?

Vnose

Postautor: Vnose » 17 maja 2017, o 10:45

Jeżeli prawnie nie jesteście małżeństwem masz prawo do przeprowadzki i zerwania kontaktu bez informowania kogokolwiek. No chyba że jemu się przypomni nagle o córce (w co wątpię) to będzie mógł to zgłosić. O ile będzie mu na tym zależało ;)

lennAA

Postautor: lennAA » 13 wrz 2017, o 10:15

moja zona bez mojej zgody wyjechala z synem do londynu i nie mialem na to wplywu http://www.ecomiasto.pl/auto-kosmetyka-detailing.html
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2017, o 12:32 przez lennAA, łącznie zmieniany 1 raz.

artur545

Postautor: artur545 » 17 wrz 2017, o 08:30

to jest na pewno nie możliwe

joolia

Postautor: joolia » 19 wrz 2017, o 10:57

Tez mi sie to wszystko wydaje dziwnie. Tak czy siak korzystajac z okazji moze poleci mi ktos sprawdzona firme od przeprowadzek? Mam zamiar przeniesc sie w koncu do miasta oddalonego o jakies 300KM a samemu bedzie raczej to nie wykonalne. Mam niby znajomego z dostawczakiem ale jak podliczylam ile on chce za pomoc to srednio mi sie to oplaca. Wole postawic na kogos z wiekszym doswiadczeniem. Przegladajac sporo ofert najbardziej przypadla mi do gustu ta https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-krajowe/ Sa moze na forum osoby kiedykolwiek korzystajace z ich uslug? Bardzo bym liczyla na jakies opinie z pierwszej reki, na temat innych firm rowniez mile widziane. Pozdrawiam

Maurycy4
Kontaktowanie:

Postautor: Maurycy4 » 25 wrz 2017, o 12:45

Ciekawa sytuacja, nieźle z niej wyszliście !

stefan434

Postautor: stefan434 » 26 wrz 2017, o 13:01

a można tak bez problemu

klaudiusz

Postautor: klaudiusz » 23 lis 2017, o 21:21

Z przeprowadzkami nie jest wcale tak latwo jakby moglo sie wydawac. Dla mnie to zawsze byl bardzo duzy klopot .. szczegolnie zorganizowac cos na wlasna reke. Oczywiscie mowie tutaj o latach 90 tych bo teraz jest sporo latwiej. Wybrac odpowiednia firme to jednak duza sztuka .. patrzac na to co sie dzieje na rynku ogloszen. Dal mnie od zawsze najwazniejsza jest wysoka jakosc w polaczeniu z przystepna cena. Pod tym katem najlepiej tutaj wypada Fortis. Warto tez wspomniec o tym, ze obsluguja takze przewozy miedzynarodowe - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/prz ... ia-polska/ co jest zadkoscia jesli chodzi o rodowite firmy. Mam nadzieje, ze troche pomoglem swoja wypowiedza przyszlym szukajacym :) Pozdrawiam