Otwarcie działalnośći gospodarczej

Bizneswoman

Re: Otwarcie działalnośći gospodarczej

Postautor: Bizneswoman » 5 gru 2018, o 15:17

Dużo osób uważa, że na otwieraniu działalności gospodarczej trzeba się znać. Ja uważam, że to nieprawda. Liczy się kompetencja, pomysł jak i zacięcie. A potem wszystko poleci. Moja znajoma nie wiedziała niemal nic i co? Dziś zatrudnia mnie i kilka osób, ma kilka działów i nawet decyduje się na rozwiązanie podsuwane przez firmę http://www.jantar.pl/ . Grunt to myśleć i się uczyć!

karol4436778

Postautor: karol4436778 » 6 gru 2018, o 12:16

Zawsze otwarcie działalności gospodarczej jest bardzo trudne. Ja na ten temat naprawę wiem dużo.

kriss998

Postautor: kriss998 » 4 lut 2019, o 23:25

Jeśli chodzi o zakładanie własnej działalności, to na sam koniec na pewno warto zaopatrzyć się w dobre akcesoria biurowe, które pozwolą Wam prowadzić całą dokumentację firmy i pomogą jej w organizacji. Bardzo dużo propozycji można znaleźć sobie na takiej https://somax.eu/174-markery-olejowe stronie. Bardzo dobre ceny i produkty dobrej jakości.

ciopas

Postautor: ciopas » 9 mar 2019, o 22:40

Z tych internetowych - raczej bym uważał. Lepiej sprawdzają się chyba pożyczki w porządnych firmach jak np. Financial home - kameralniejszy system, korzystny dla deweloperów i ludzi z branży budowniczej. Może posłużyć za I filar finansowania inwestycji w okresie oczekiwania na przydzielenie kredytowania przez bank.

crumble

Postautor: crumble » 1 kwie 2019, o 15:37

No trochę jest przy tym formalności, jednak, gdy już się wszystko uda ogarnąć, to leci z górki... ważne jest, aby od początku korzystać z jakiegoś wsparcia w postaci programu np. crm... aby mieć wszystko pod kontrolą, a w miarę rozwoju firmy, móc delegować zadania.

Krzysiek_3587

Postautor: Krzysiek_3587 » 2 kwie 2019, o 10:37

Moim zdaniem obecnie nie opłaca się prowadzić własnej działalności.

DawidObuchan

Postautor: DawidObuchan » 6 kwie 2019, o 11:56

Obecnie założenie własnej działalności gospodarczej to chwila moment.

Serngo

Postautor: Serngo » 9 kwie 2019, o 10:47

Widzę tutaj kilka naprawdę treściwych porad. Na pewno będą one bardzo przydatne :)

wolnoscslowa

Postautor: wolnoscslowa » 31 maja 2019, o 12:41

No teraz to migiem da się to ogarnąć. Chociaż pozostaje bardzo ważne pytanie... czy to się w ogóle opłaca :lol:

Są też firmy, które zajmują się zakładaniem firm, ogarniają formalności - ale to bez sensu płacić, bo sporo soboe licza

No ale nawet już w trakcie założenia działalności, jest dużo programów wspierających prowadzenie działalności. Dzięki czemu ogarnianie kadr i płacy jest mega proste, tak samo są programy księgowe i programy kadrowe...

witecka

Postautor: witecka » 7 cze 2019, o 14:26

Jeśli planujecie otworzyć własną działalność gospodarczą, to ja od siebie bardzo polecam system crm do zarządzania relacjami z klientami. Dzięki niemu mam wszystkie informacje o kliencie w jednym miejscu. Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-wa ... korzystac/ Jest tam wszystko dokładnie opisane i wyszczególnione, a także macie wskazane sposoby na korzystanie z tego typu systemu.