W jaki sposob zorganizować konferencję w firmie

regres
Kontaktowanie:

W jaki sposob zorganizować konferencję w firmie

Postautor: regres » 21 lis 2018, o 12:17

Czy ktos z Was w ostatnim czasie organizował w firmie konferencję? Na co warto jest zwrócic uwagę przy planowaniu takiego eventu?

zelazny

Re: W jaki sposob zorganizować konferencję w firmie

Postautor: zelazny » 21 lis 2018, o 14:08

Udana konferencja to skomplikowane zadanie.
Określenie tematyki, planu oraz tytułu konferencji to krok, od którego powinniśmy rozpocząć jej planowanie. Istotna tutaj jest grupa docelowa, której dedykujemy owo wydarzenie. Specjaliści z branży, nadadzą eventowi profesjonalnego charakteru. Kolejnym istotnym elementem planu jest określenie budżetu potrzebnego do zorganizowania wydarzenia. Potem trzeba wynająć odpowiednie miejsce i zadbać o wyposażenie.

Jesli nie masz dużego doświadczenia, polecam kontakt z nimi:
http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje - powinni zaplanować całe spotkanie.

Ailis

Postautor: Ailis » 13 gru 2018, o 09:41

Nie będę zbyt wiele opowiadać, bo i tak sami musicie się przekonać, jak naprawdę jest w Restauracji Akademia. Trudno opisać te wszystkie cuda, jakie tworzą w przygotowaniu eventów. Zaprosiłam tam kilku partnerów, z którymi współpracuję na małe przyjęcie biznesowe. Wyszukane menu, atmosfera i uprzejmość obsługi...byłam w szoku, w życiu nie spotkałam się z taką kreatywnością.

marek859

Postautor: marek859 » 12 sty 2019, o 00:31

Jeśli nie każdy z zaproszonych gości może zjawić się na takiej konferencji, to myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak wideokonferencja. Na stronie http://www.fullserviceoffice.pl/aplikac ... najlepsze/ znajdziesz spis najbardziej odpowiednich aplikacji, które Ci to wszystko ułatwią. Taka wideokonferencja pokaże też, że każdy z uczestników jest dla nas bardzo ważny.