Ubezpieczenie

Ona

Ubezpieczenie

Postautor: Ona » 10 maja 2014, o 14:51

Hej wszystkim!
Chciałam się podzielić z wami moją historią. Kilka lat temu u prawej ręki złamałam kość w łokciu. Niestety na moje nieszczęście lekarze kilkukrotnie źle ją złożyli, w wyniku czego kość była łamana i na nowo nastawiana. Nie dość że musiałam przez to przechodzić kilka razy, po nałożeniu gipsu na rękę był zbyt ciasno założony przez co straciłam czucie w ręku, które trwało aż do czasu jego zdjęcia. Niestety bez rehabilitacji się nie obeszło. Po całym zdarzeniu zaczęłam ubiegać się o należne mi odszkodowanie za ten "śmieszny" błąd medyczny. Fachową pomoc uzyskałam na pomocni.org.pl m.in bezpłatną analizę dokumentacji powypadkowej w tym przypadku medycznej, bezpłatne rozpatrzenie wniosku o prowadzenie sprawy itp.
Pozdrawiam!

sylwia4012

Re: Ubezpieczenie

Postautor: sylwia4012 » 22 cze 2014, o 11:07

Dużo informacji o ubezpieczeniach znajdziesz też na forum Comperii comperia.pl/forum/ubezpieczenia Ubezpieczenie to temat, który trzeba dobrze przemyśleć i przeanalizować, bo problemy z wypłatą odszkodowania pojawiają się bardzo często. Dlatego zanim wykupimy polisę dobrze jest popytać o opinie.

Franki

Postautor: Franki » 18 sie 2016, o 10:25

Niestety tak już jest z naszą służbą zdrowia. Mi źle złożyli kości w dłoni po złamaniu i musiałem trzy tygodnie dłużej nosić gips, bo konieczne było ponowne nastawienie. A co do wypadku to warto wiedzieć jakie świadczenia z tytułu wypadku przy pracy nam się należą, bo odszkodowanie to nie wszystko co możemy uzyskać.

kosek

Postautor: kosek » 18 wrz 2016, o 16:42

oczywiście, że odszkodowanie to nie wszystko ale za to możemy naprawdę sporo zyskać jeśli odpowiednia firma zajmie się naszą walką o pieniądze. Mnie pomagali ludzie z tej firmy odkupimyszkode.pl i naprawdę fajnie udało im się zyskać dla mnie :)

udon

Postautor: udon » 30 gru 2016, o 00:58

Zawsze warto rozglądnąć się w ofertach rożnych firm aby wybrać najtańsze oc. Ubezpieczenie w zasadzie obejmuje to samo, a może różnić się tylko ceną.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, o 18:51 przez udon, łącznie zmieniany 1 raz.

koszalka

Re: Ubezpieczenie na życie

Postautor: koszalka » 27 lis 2017, o 05:17

Jakby ktoś z Was szukał ubezpieczenia na życie, to warto wziąć pod uwagę http://www.viennalife.pl/strefa-klienta ... zaj-polisa - firma udostępnia swoim klientom bardzo korzystne produkty, również oszczędnościowe oraz inwestycyjne. Moim zdaniem warto zdecydować się na polisę, trzeba ubezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę na wypadek choroby czy przedwczesnej śmieci, w życiu bywa różnie.

marek4451

Postautor: marek4451 » 28 lis 2017, o 14:25

Takie ubezpieczenie na życie to ja rozumiem, muszę skorzystać jak najszybciej :D

KowaFranek

Postautor: KowaFranek » 21 gru 2017, o 14:45

Jak szukacie dobrego i pewnego ubezpieczenia na życie to zachęcam do kontaktu z panem http://pzuagent.pl/. To naprawdę pomocy człowiek i przedstawi wam ofertę najlepiej dostosowaną do waszych potrzeb a przy tym nie zrujnuje waszego portfela.

jjusti18

Postautor: jjusti18 » 13 sty 2018, o 14:17

A zmieniając nieco temat to co powiecie mi o ubezpieczeniu o.c. ? Właśnie trafiłam na taki artykuł http://www.fasingenergia.pl/czym-jest-ubezpieczenie-oc/ i wydaje się być ono również istotne. Jestem młodym kierowcą i nie mam całkowitej wiedzy w tym kierunku. Także może podzielicie się swoim doświadczeniem.

Keha08

Postautor: Keha08 » 17 sty 2018, o 00:20

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby poszukanie jakiegoś sprawdzonego info w tym temacie w Internecie. Jest to moim zdaniem dość sensowne rozwiązanie.
w ciszy koło czwartej nad ranem słyszałem, jak powoli rosną korzenie samotności...