alimenty

emilia 50

alimenty

Postautor: emilia 50 » 29 lip 2018, o 18:23

Mam pytanie mam corke na ktora place alimenty w kwocie 500 zl lecz matka tych pieniedzy nie daje na dziecko kazdy wyjaz finansuje ja ubieram corke teraz obecnie dziecko jechało na oboz to musiałem sam placic z alimentow a matce dalem tylko 10 zl a na caly tygodniowy wyjazd matka dała jej tylko 20 zl.I jeszcze kto sprawdza 500 + bo to sa pieniadze na dziecko a ona wszystko przeznacza na siebie i na starsza jej corke.Nigdy nie kupiła dziecku nowych ubran zeszytow czy w ogole przyborow szkolnych.i na wyjazd teraz w gory matka daje jej 20 zl kieszonkowego.Co myslicie na ten temat.

Mercy

Re: alimenty

Postautor: Mercy » 4 lis 2018, o 17:22

Możesz domagać się rewizji postanowień, bo matka nie wypełnia swoich zobowiązań. Najlpiej skontaktować się z dobrym adwokatem, który poprowadzi sprawę. Skontaktuj się chociażby z adwokatem Igorem Klimkowskim.

Marysia_891

Postautor: Marysia_891 » 10 lis 2018, o 15:52

Moją sprawę o alimenty prowadził prawnik z Opola z kancelarii Hilarowicz. Wejdź na ich official page i skontaktuj się z nimi.
Pracują tam świetni prawnicy, którzy powinni Ci pomóc w tej sprawie.

AdamNowak
Kontaktowanie:

Postautor: AdamNowak » 13 lis 2018, o 11:39

Ja przykładowo polecam też Centrum Prawa http://www.centrumprawa.eu/kontakt możesz o wszystko dopytać przez ich czat. Ja tak zrobiłem w przypadku podwyższenia alimentów. Zanim się na cokolwiek zdecydowałem, ustaliłem kwotę porady itd. Wygodnie, bo mają swoje kancelarie partnerskie na terenie całego kraju, co ułatwia sprawę. Bardzo szybko kontakt, spora wiedza. Moja sprawa już zakończona pozytywnie.