Kurator

Katarzynka1

Kurator

Postautor: Katarzynka1 » 6 paź 2017, o 13:49

Witam. Kilka lat temu miałam trudności z wychowywaniem córki. Z pomocą ówczesnej wychowawczyni córki zlozylam wniosek do Sadu o przyznanie córce kuratora. Sad tłumacząc, ze w domu jest jeszcze dwoje nieletnich dzieci przyznał kuratora na wszystkie dzieci. Międzyczasie na świat przyszła jeszcze córka, która nie jest pod opieka kuratora. Najstarsza córka miała sprawę o demoralizację, założona przezemnie. W tej chwili córka skończyła 18 lat, Sad umorzył w całości sprawę o demoralizację. Moje pytanie- czy w tej sytuacji samoczynnie dozór kuratora zszedł z najstarszej córki i czy mogę zwrócić się do Sadu o zniesienie dozoru na dwójkę pozostałych, nadal nieletnich dzieci? Dodam, ze pani kurator nie za bardzo się interesowała problemami z najstarsza córka, nigdy w niczym nie pomaga, nawet po moich telefonach informujących o złym zachowaniu córki przychodziła po miesiącu lub dwóch. Opinie pani kurator jak i szkoły na temat naszej rodziny zawsze były pozytywne.