Księgowość tradycyjna czy internetowa?

jmal

Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Postautor: jmal » 29 wrz 2014, o 12:30

Hej, czy ktoś korzysta z księgowości internetowej? Czy można na tym korzystniej wyjść? Chcę otworzyć firmę w najbliższej przyszłości i szukam kogoś do obsługi podatkowej.

kajek

Re: Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Postautor: kajek » 29 wrz 2014, o 16:13

Wszystko zależy od charakteru prowadzonej działalności. Księgowość internetowa jest dobra dla tych osób które wystawiają jedną czy dwie faktury w ciągu miesiąca - mają jednorazowe koszta - np samochód, telefon itd. W większości przypadków sprawa jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Pod względem kosztów wychodzi praktycznie na to samo. Analizowałem to na przykładzie http://aggio.com.pl/ dwóch firm zajmujących się e-księgowością.

majuniaa

Postautor: majuniaa » 10 gru 2014, o 08:56

Nie jestem pewna czy tylko dla małych firm to się opłaca. Z mężem prowadzimy hurtownię spożywczą i w sumie zainwestowaliśmy we wrześniu w takie www.lefthand.pl/oprogramowanie_dla_firm. Krótkie szkolenie i już można było normalnie pracować.

Danglik

Postautor: Danglik » 5 lut 2015, o 19:11

Przyznam, że program do księgowości online, który ja używam został znaleziony przez przypadek https://wfirma.pl/ Dopiero zaczynałem działalność i dlatego najważniejsza była dla mnie cena, a ta firma miała najkorzystniejszą. Dopiero potem przekonałem się, że trafiłem w dziesiątkę, bo to ponoć jeden z najlepszych programów na rynku.

jkuba

Postautor: jkuba » 10 lut 2015, o 18:55

Mój tata prowadził księgowość tradycyjnie, do czasu jak nie poznał aplikacji online ;) Od tego roku korzysta z nich.

kolos

Postautor: kolos » 11 lut 2015, o 11:35

ja zdecydowanie wolę księgowość tradycyjną - nic nie zastąpi osobistego kontaktu z człowiekiem. obecnie korzystam z financialluk i jestem bardzo zadowolony. mają bardzo dobre stawki i indywidualne podejście do klienta :)

jolantap81

Postautor: jolantap81 » 14 lut 2015, o 00:46

Tylko księgowość tradycyjna:). Jest wiele powodów a mianowicie oszczędzasz czas, pieniądze oraz nerwy:) poza tym masz zawsze darmowe doradztwo księgowe.

Shee

Postautor: Shee » 28 wrz 2017, o 16:36

Ja jestem zwolennikiem księgowości tradycyjnej. Moją firmę rozlicza biuro księgowe z Lublina i na pewno jestem dużo pewniejsza niż w przypadku korzystania z księgowości internetowej.

Daniel987
Kontaktowanie:

Postautor: Daniel987 » 13 paź 2017, o 09:27

Ja również jestem za księgowością tradycyjną. Kontakt osobisty jest zupełnie lepszy.