pożyczka , gdzie nbajlepiej?

koli33

pożyczka , gdzie nbajlepiej?

Postautor: koli33 » 29 cze 2017, o 10:40

Prowadzę od dwóch lat własny biznes i chciałabym go trochę rozbudować, zakupić nowy sprzęt itd. Zależy mi na kredycie, który dostanę szybko, ale też nie będzie wiązał się z jakimiś dodatkowymi usługami... Póki co znalazłam taki ranking kredytów gotówkowych i tam wyczytałem że super oferte ma Alior bank , co mi radzicie ?

dziegciarz

Re: pożyczka , gdzie nbajlepiej?

Postautor: dziegciarz » 29 cze 2017, o 18:59

Nie zawsze najkorzystniejsze oferty są ze strony banków. Powiedziałbym nawet, że w dzisiejszych czasach banki mają droższe kredyty niż firmy pożyczkowe. Zresztą, co będę się rozpisywać, masz tutaj http://www.sowafinansowa.pl i sprawdź sobie samemu. ;)

bartlomiejb

Postautor: bartlomiejb » 12 lip 2017, o 10:32

Kilka banków, które obecnie mają najkorzystniejsze warunki kredytów gotówkowych
Deutsche bank
Alior bank
BGŻ BNP paribas

Wszystko jednak bardoz szybko się zmienia. Tak więc jednego dnia jeden bank bedzie miał korzystniejsza ofertę, drugiego dnia inny bank wypuści swoją opcję oraz jego warunki bedą lepsze. Rankingi to dobra opcja.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć

kngv

Postautor: kngv » 20 lip 2017, o 00:32

Natomiast jesli chodzi o pożyczki na raty to korzystam jedynie z ofert znajdujących się na stronie www.szybkiepozyczki24.pl . Sprawdzona przez moją osobę, polecam :-)

Miron101

Postautor: Miron101 » 21 lip 2017, o 10:07

Według mnie pożyczkę należy brać tylko na najpotrzebniejsze rzeczy typu auto albo mieszkanie. Ze swojej strony mogę napisać, że ciekawą ofertę ma bz wbk.

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 24 lip 2017, o 19:16

Jeżeli szukacie bardzo szybkiej i dobrej oferty pożyczkowej to sprawdzcie sobie ofertę od firmy https://kredytok.pl/ tam możecie otrzymać nawet do 20 tys. złotych praktycznie od reki :) Co fajniejsze za każdego poleconego klienta dostajecie 50zł