Zamówienie jedzenia

swift.herminio
Kontaktowanie:

Re: Zamówienie jedzenia

Postautor: swift.herminio » 7 wrz 2019, o 14:07

Miałem kiedyś podobą sytuację, zamówiłem pizzę, opłaciłem, po czym po godzinie zawiadomili mnie, że nie dowiozą mi jednej pizzy, bo się to nie opłaca im.

krasucka

Postautor: krasucka » 9 wrz 2019, o 17:45

A nie lepiej cos samemu zrobic?

ToXiC

Postautor: ToXiC » 9 wrz 2019, o 17:51

Moim zdaniem troche stalismy sie za wygodni z tym zamawianiem jedzenia. Po pierwsze to trudno jest znalezc nawet w wiekszym miescie restauracje ktora nie bedzie ciela kosztow na cenach skladnikow. Niestety jak chcemy dostac duza porcje za niska kwote to skads sie to musi wziasc. O wiele taniej wychodzi gotowanie we wlasnym zakresie. Mozna o tej czesto zapomnianej umiejetnosci przeczytac wiele na blogach internetowych (a takze zwyklych). Swietnym przepisem na start moze byc - https://uwielbiam.pl/przepis/kotlety-z-kalarepy-z-serem Danie jest szybkie w przygotowaniu i bardzo sycace :)

demo9

Postautor: demo9 » 21 wrz 2019, o 11:07

Zdecydowanie bardziej wolę zrobić coś samodzielnie, niż zamawiać jedzenie. Szczególnie, że pod ręką zawsze jest u mnie w domu czarniecki makaron i nie ma żadnego problemu! Smacznie, zdrowo i na pewno lepiej i szybciej :P

dominik_pakt

Postautor: dominik_pakt » 24 wrz 2019, o 15:11

Ja raz na jakiś czas coś zamówię, żeby spróbować jakichś innych smaków

rosella07
Kontaktowanie:

Postautor: rosella07 » 26 wrz 2019, o 12:20

Ja tak samo wolę albo na własną rękę przygotować jedzenie, albo zamówić z odbiorem własnym, bo z takimi dostawami są często różne problemy, spóźniają się i jedzenie dostarczane jest zimne.

bilon

Postautor: bilon » 24 paź 2019, o 08:40

Teraz prawie każda nowa restauracja pozwala sobie na zamawianie jedzenia, albo stolika, w zależności , co nas interesuje. Najnowsza warszawska restauracja Leila również ma w ofercie zamawianie i stolików i potraw z dowozem. Musicie jednak wiedzieć,że podaje się tam dania egipskie, jordańskie i inne arabskie.