skok spadochronowy

siedem30

skok spadochronowy

Postautor: siedem30 » 8 lip 2017, o 14:33

witam mam oto taki problem, otóż zamówiłem skok spadochronowy w zielonej górze z tej oto strony
http://www.strefaskokow.pl
umówiłem się na termin, chociaż nie było łatwo bo ciągle mieli zajęte terminy, wpłaciłem kwotę 700zł na konto przelewem bankowym.W dniu skoku miałem się stawić o 13:30 na lotnisku ale nie zdążyłem na pociąg z kostrzyna do ZG.Zadzwoniłem do pana z którym miałem skakać i wyjaśniłem jaka jest sytuacja, on powiedział że ustalimy inny termin drogą mailową.Wysłałem mu termin który by mi odpowiadał mailem na co dostałem taką odpowiedź
Witam, wstępnie zapisuję Pana na ten termin. W związku z tym, że już raz byliśmy umówieni i nie przyjechał Pan na lotnisko mimo iż potwierdzaliśmy skok, wylot musiał pójść z niezajętymi miejscami przez co poniosłem straty. W związku z tym proszę o wpłatę reszty kwoty (800zł) na poniższe konto. Po otrzymaniu przelewu potwierdzę rezerwację. W przypadku gdy znów nie zjawi się Pan na lotnisku mimo potwierdzenia, że skoki odbywają się, będę zmuszony anulować Pańskie zamówienie zatrzymując opłatę w celu pokrycia poniesionych strat powstałych z Pańskiej winy.

Czy to jest legalne?Może mi tak o doliczyć dodatkowe 800zł?Mimo że sam skok pierwotnie kosztował 700zł?I czy moze zatrzymac moje pieniądze?
pzdr

mirek324

Re: skok spadochronowy

Postautor: mirek324 » 14 lip 2017, o 09:40

a kto tak nie skakał nigdy

Gerda
Kontaktowanie:

Re: skok spadochronowy

Postautor: Gerda » 24 lip 2017, o 13:38

Ja tylko raz w życiu skakałem ze spadochronem i muszę Wam wyznać, że to jest niesamowite uczucie. Ten pęd powietrza...chętnie spróbowałbym jeszcze raz.