laptop hp powrócił z serwisu uszkodzony

agusiaczarna22

laptop hp powrócił z serwisu uszkodzony

Postautor: agusiaczarna22 » 14 paź 2015, o 14:31

Witam. Chciałabym się poradzić co ja mogę zrobić z tą sprawą. Mianowicie laptop zgłosiłam do serwisu HP dnia 20.09.2015r. Zgłosiłam, że przegrzewa mi się, miga mi Caps Lock czasem oraz zawiesza mi się myszka(pokazuje się i działa tylko się czasem wiesza). Oddali mi go w tą sobotę tj. 10.10.2015r. (trzymali go 3 tygodnie). Stwierdzili, że jest zalany(dziwne bo dbałam o niego i gdybym przecież wiedziała, że jest zalany to po co bym go oddawała). Wzięłam uruchomiłam go i szok. Laptop się włączył ale myszki nie ma. Chodzi mi o toch pad. Nie działa przycisk prawy/lewy również. Poprostu jakby myszki nie było wogóle. Oddałam laptop sprawny- sprawnego nie otrzymałam. Dzwoniła do nich to pan powiedział, że to by mi się i tak stało. Dziwne tylko, że stało się to nie wcześniej tylko jak od nich mi wrócił. Po zatym zapytałam czy otwierając go i zamykając sprawdzili, czy działa otrzymałam zadziwiającą odpowiedź, że właczyli go i wyłączyli jak go otrzymali. Czyli nawet nie sprawdzili ! Czuję się oszukana przez nich i przez to, że winą obarczają mnie. Przecież nie ja otwierałam laptop, tylko oni! A i chcieli złożyć winę na sklep, w którym go kupiłam, że oni go otrzymali dopiero 6.10. Przecież to HP pierwsze otworzyło laptop. Proszę o poradę co mogę zrobić Nie ładnie postąpili ze mną i jak są tacy wobec mnie to innych też tak spławią. Aha i Pan kazał mi sobie myszkę kupić do nigo lub im go dać do naprawy za 720zł. Laptop kupiłam nie za 100 zł. Pozatym, bardzo mi potrzebny, bo studiuję. Proszę o pomoc. Co moge zrobić? aha i jeszcze jedno gwarancje miałam do 6.10.2015r. oni go przetrzymali tak, bym gwarancji już nie maiałPomocy!

Kubuski

Re: laptop hp powrócił z serwisu uszkodzony

Postautor: Kubuski » 26 lip 2017, o 21:06

A jak już jesteśmy przy temacie laptopów HP. To może ktoś mógłby mi doradzić co sądzi o tym modelu - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-eli ... arto/4107/ . Specyfikacja chyba jest okej, co nie? Znalazłem go w mega dobrej cenie w pewnym sklepie i zastanwiam się czy nie kupić.