Znaleziono 51 wyników

autor: kowalczyq
wczoraj, o 10:07
Forum: Książki i edukacja prawna
Temat: Sprawdzony sposób na biznes
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 51112

Re: Sprawdzony sposób na biznes

Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony sposób na biznes. Każdy sposób i każdy biznes jest inny. Warto jednak skorzystać z gotowych biznesplanów, co znacznie ułatwia otwarcie swojej firmy. Można je znaleźć na stronie https://www.gotowebiznesplany.pl/.
autor: kowalczyq
wczoraj, o 09:59
Forum: Prawo rodzinne
Temat: wynajem busów
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2920

Re: wynajem busów

Wynajem busa to bardzo dobre rozwiązanie jeśli musimy jednorazowo przewieźć większą grupę osób - na przykład na imprezę rodzinną czy firmową. W zależności od tego, jak dużą mamy grupę, możemy wynająć bus lub autokar. Firma Comfort Class ma największy wybór jeśli chodzi o Kraków: http://comfortclass....
autor: kowalczyq
wczoraj, o 09:50
Forum: Prawo karne
Temat: wypożyczalnia samochodów -pilne
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 9901

Re: wypożyczalnia samochodów -pilne

Wszystko zależy też od tego, w jakim mieście szukasz wypożyczalni. Polecam Ci wypożyczalnię z Krakowa DD Partner, na ich stronie internetowej https://www.ddpartner.com.pl/ znajdziesz wszystkie ważne informacje. Warto się zapoznać.
autor: kowalczyq
wczoraj, o 09:39
Forum: Prawo cywilne
Temat: Fajny prezent
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 33067

Re: Fajny prezent

Zależy kto co lubi i czym się interesuje. Jeśli są tu fani Star Wars to na pewno spodobają się im gadżety związane z tą produkcją filmową. Można je zakupić na stronie https://pixel-shop.pl/star-wars, wybór jest spory.
autor: kowalczyq
5 gru 2019, o 14:32
Forum: Prawo administracyjne
Temat: Magazyn
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 8634

Re: Magazyn

Ja się poważnie zastanawiam nad budową magazynu. Jeśli chodzi o projekt to raczej nie będzie bo widziałam tutaj budownictwo przemysłowe Zarzycki: https://zarzycki-konstrukcje.pl/oferta/. Oni się specjalizują w tego typu projektach.
autor: kowalczyq
5 gru 2019, o 14:30
Forum: Szkolenia
Temat: dom
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 682

Re: dom

Jeśli chodzi o projekt domu to ja odsyłam do strony http://hbstudio.pl/. Firma ta specjalizuje się w projektach gotowych, ale można u nich też zamówić projekt indywidualny. Polecam się rozejrzeć.
autor: kowalczyq
5 gru 2019, o 14:29
Forum: Prawo finansowe
Temat: remont
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1198

Re: remont

Pamiętajcie też koniecznie o tym, aby wymienić w mieszkaniu instalacje. Jedną z nich jest instalacja elektryczna. Pomoże Wam w tym specjalista - elektryk Andrzej Bochenek - usługi elektryczne - Kraków i okolice: https://www.elektryk.krakow.pl/.
autor: kowalczyq
5 gru 2019, o 14:28
Forum: Pytania i porady prawne
Temat: Remont porady
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 14888

Re: Remont porady

Najlepsza porada to skorzystać z usług firmy remontowej :) Która wszystko zrobi od A do Z bo się na tym zna. Polecam Wam takie rozwiązanie jak tanie remonty Warszawa Ochota Magol: https://remonty.warszawa.pl/. Będziecie zadowoleni.
autor: kowalczyq
5 gru 2019, o 13:03
Forum: Prawo finansowe
Temat: Budowa hali produkcyjnej dla firmy
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 5523

Re: Budowa hali produkcyjnej dla firmy

Przede wszystkim trzeba mieć sprzęt do takich działań. Koparka jest pierwszą podstawową potrzebną maszyną. Dlatego też polecam zainteresować się taką firmą jak Warszawski Kopacz - wynajem i usługi koparką Warszawa: https://warszawskikopacz.pl/.
autor: kowalczyq
5 gru 2019, o 12:51
Forum: Prawo gospodarcze
Temat: Psycholog
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2316

Re: Psycholog

Bardzo dobrym i profesjonalnym miejscem jest ośrodek psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/. Placówka ta znajduje się w Poznaniu. Warto zapoznać się bliżej z zakresem ich usług.